bilety-lotnicze.Kenia.info.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Kenia.info.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Mombasa
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Mombasa
Lotnisko Mombasa-Moi / Moi International Airport / Mombasa Airport
Telefon: +254-20-6611000, +254-20-6612000 , +254 (0)41 433 211
www.kenyaairports.co.ke/kaa/airports/moi/
. Międzynarodowe lotnisko w Mombasie położone jest 10 km na północny-zachód od centrum miasta. Jest drugim co do wielkości portem lotniczym w Kenii (po Jomo Kenyatta). Został nazwany na cześć prezydenta Kenii Daniela arap Moi
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty z Polski do Mombasa nie są dostępne. Najlepiej wybrać lot z przesiadką na jednym z lotnisk Europy.
Dogodne lotniska przesiadkowe w Europie:Najlepsze połączenia lotnicze do Mombasa oferuje: Frankfurt, Mediolan (Malpensa), Amsterdam i Londyn (Gatwick, Heathrow). Dobre połączenie lotnicze posiada także Zurych, Düsseldorf, Monachium i Bruksela.
Lokalna siatka połączeń:Mombasa może służyć jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących po regionie Afryki południowo-wschodniej. Dobre połączenia z miastami takimi jak: Nairobi, Dar es Salaam czy Zanzibar.
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Airkenya Express, Belair, Condor Airlines, Corsairfly, East African Safari Air, Edelweiss Air,Eurofly, First Choice Airways, Fly540, Kenya Airways, Livingston Energy Flight, LTU International, Martinair, Neos, Precision Air;
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Port lotniczy ołożony jest 10 km na północny-zachód od Mombasy. Z południowego wybrzeża przejazd trwa ok 30 min.
Taxi: Postój taksówek znajduje się przy lotnisku. Więcej informacji na stronie: www.kenatco.co.ke/.
Autobus: Większość autobusów należy do firm prywatnych jak np. zielona i żółta linia Citi Hoppa. Bardzo popularne są tzw. Matatus czyli minibusy - tania i szybka metoda transportu. Transport organizowany jest również przez turoperatorów i hotele.

państwa w TravelOne.pl